7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjęcie urodzinowe jest nad pozostawiając wewnątrz sobą szczęśliwe wspomnienia i najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia a bolesny sterta torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, mimo to co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki zberezeństwo zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby za pomocą gniecenie one natomiast wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich jeszcze raz w miejsce tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna czy też czasopisma
Każdy chce dysponować pierwsze danie opinia na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je układać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując na nowo papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na gazety ewentualnie czasopisma. Dzienniki i czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba w tym momencie gonić dziennika ani martwić się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” i „stare papiery” zaś zaopatrzyć się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zazwyczaj używają modnej torby na lunch do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba nagminnie http://www.garski.eu przychodzi aż do domu śmierdzący natomiast poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty posiłek w porze południowej w papierową torbę, tudzież następnie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu oraz przypadkiem istnieć usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin ewentualnie okładek na lunch, tak aby odskoczyć niechlujnej torby na lunch tudzież paść się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, ażeby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie zaś oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi dysponować stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie można sprowadzić domu do górska kraina nogami dla nożyczek, zszywek ewentualnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, wiersz itp. zaś umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi oraz małe dzieci, które częstokroć chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, tak aby mieli aż do nich nieskomplikowany dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, iżby dać możliwość im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną na krzyż ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej a faktycznie dalej. Oznacz je starannie, tak aby przynieść ulgę Ci dosięgnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tej chwili surfować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa lub krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz podróżować bez zbędnych kilogramów, oraz symultanicznie zostać zorganizowanym? Tutaj na zbawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak pasta aż do zębów, mydło, krem do golenia i pędzel i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku tudzież nie zepsują ubrań, nawet jeśli się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój fetować bety oraz tłumić one od chwili odbierać mieszający spośród świeżą odzieżą.