Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska tudzież adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich indywidualny http://www.fabianski.eu list elektroniczny od momentu Ciebie, kto skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz w dodatku wyprawić je wprost aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednakże śledzony do Ciebie, tym samym dostaniesz debet gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną i jak bardzo prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz puder 24/7 dostęp do REAL TIME REPORTING na wszystkich wejść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, co do jednego z pełnym raportowania zespołu, wybierane z wykorzystaniem warstwę (1 aż do 5), i wszystkie poprzednie i istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz miał plus informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak wobec tego możesz wyprawić aż do nich list elektroniczny tudzież odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy także dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), ano w związku z tym możesz wyekspediować do nich mejl i poinformować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz już nawiązać budowę swojego serwisu.

Co to jest wydział „Zaproszenia” i kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, z którymi miałeś w tej chwili wprzódy kontakt. Możesz także nabywać opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez dyspozycja zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na skroś które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline może znajdować się ważnym źródłem informacji w celu networkingu a konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój agregat składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie z wykorzystaniem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, wskutek tego furt masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę fetować banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse wewnątrz każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną za pośrednictwem Twój łącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, poniżej warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy ograniczony do minimum ograniczenie wypłaty, kto możesz przebrać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za sprawą Ciebie minimalna liczba wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane przy użyciu Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska tudzież adresy list elektroniczny osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja mejl od czasu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je otwarcie do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, ergo masz debet dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz czynić prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, o ile Twoje saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, jak saldo spełni wybrane minimum.