Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy e-mail ludzi, których znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu e-mail odkąd Ciebie, który skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz mało tego posłać je explicite aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, atoli śledzony aż do Ciebie, w związku z tym dostaniesz debet w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną natomiast jak wiele prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz pył 24/7 dostęp do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, społem spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za pośrednictwem warstwę (1 aż do 5), oraz wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proch również informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak tym samym możesz wysłać aż do nich list elektroniczny oraz odkryć ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy i dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), ano wskutek tego możesz wyprawić do nich poczta elektroniczna zaś poinformować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest dział „Zaproszenia” tudzież jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, z którymi miałeś nuże wprzódy kontakt. Możesz dodatkowo nabywać opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy cierpieć Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline prawdopodobnie być ważnym źródłem informacji gwoli networkingu oraz konceptualizacji sposobów na wzmożenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, przeto zawżdy masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę używać banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w ciągu każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną dzięki Twój łącze partnerski do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, pod warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy minimalny limit wypłaty, jaki możesz przebrać owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za sprawą Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane z wykorzystaniem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę przeistoczyć sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji i minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja niedaleko lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska i adresy list elektroniczny osób, które znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja poczta elektroniczna od Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je wyraźnie do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, toteż masz zadłużenie w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz czynić prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, gdyby Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, podczas gdy saldo spełni wybrane minimum.