Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny i odwagi, by zobaczyć, gdzie są problemy oraz wyrównać je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz też skrywać http://www.foit.pl głowy w piasek tudzież wykonywać tego, co zawżdy robiłeś, albowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów i zysków? Czy wiesz, azaliż na odwrót zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, bądź jest coś innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o lub nie były skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej staż a Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” bądź „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, bądź jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spostrzegać Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój tany na TikTok – żartując, wszak wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przejrzeć Twoją stronę internetową z dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz tedy strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą istnieć potencjalni pacjenci, tak aby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o do licha i trochę wewnątrz drogie, tak aby robić reklamę dziś oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą znajdować się niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista nigdy nie zapytał dzwoniącego, w jaki badania dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane zarzewie skierowania, ponieważ architektura komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste dziedzina na formularzu przyjęcia pacjenta zaś pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, kiedy zapytany za sprawą telefon, natomiast potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się w wyższym stopniu komfortowe, pani otwiera się, że owszem to był przyjaciel, kto skierował ją tak kobieta googled ciebie, poszedł aż do witryny, zaś w następnej kolejności IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, ponieważ są one za bardzo zajęci względnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, zatem po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy pracownicy staż próbować dni w przyszłości tudzież aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci w tym momencie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze główny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, z tej przyczyny wypada systemu, aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny chory ma z praktyką jest brane zanadto nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci pod żadnym pozorem nie zamierzają się z Tobą spotkać, o ile nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby istnieć postrzegane w charakterze najlepsze, wszak nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny pacjent sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, ażeby połączyć się spośród tobą, pomimo tego nadal zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli osiągnąć automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące drewno telefoniczne ewentualnie indyferentny recepcjonista, jaki nie przeszkadza wiązanie spośród rozmówcą.

Mój kompleks zaś ja robimy mystery shopping od czasu ponad 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa przypuszczalnie skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I owszem dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane zaś odpowiedzialność musi być w miejscu, w związku z tym everyman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.