Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, by zobaczyć, dokąd są problemy a naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz także chować http://www.foit.pl głowy w piach oraz wykonywać tego, co stale robiłeś, skoro zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów tudzież zysków? Czy wiesz, azali na odwrót zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, azaliż jest coś innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o ewentualnie nie poprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, by skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej praktyki zaś Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, bądź jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spostrzegać Twoje zdjęcia natomiast filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl patrzeć Twój tany na TikTok – żartując, jednakże wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przetrząsać Twoją stronę internetową z dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz przeto strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą istnieć potencjalni pacjenci, iżby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o niemało w środku drogie, ażeby ogłaszać dziś i nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w jaki tryb dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane pierwocina skierowania, bowiem architektura komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste pole na formularzu przyjęcia pacjenta natomiast nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, podczas gdy zapytany za sprawą telefon, jakkolwiek potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się bardziej komfortowe, płeć nadobna otwiera się, że naprawdę to był przyjaciel, jaki skierował ją owszem białogłowa googled ciebie, poszedł aż do witryny, i odtąd IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, dlatego że są one nazbyt zajęci względnie nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, wskutek tego po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż badać dni w dalszym ciągu i aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci już osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze największej rangi ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, dlatego powinno się systemu, by skoczyć na tych przewodów natychmiast, podczas gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny pacjent ma spośród praktyką jest brane zbyt nieco w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci wcale nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeżeli nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby znajdować się postrzegane jak najlepsze, tymczasem nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, ażeby związać się z tobą, jednakowoż w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę bądź irytujące drewno telefoniczne albo apatyczny recepcjonista, jaki nie przeszkadza połączenie spośród rozmówcą.

Mój całość natomiast ego robimy mystery shopping od chwili ponad 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość prawdopodobnie wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I owszem dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą istnieć przestrzegane oraz obciążenia musi być w miejscu, skutkiem tego jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.