Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię zaś mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, a http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz sporo pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, ergo twój załoga dosyć krocie rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy przypuszczalnie stanowić zrobić, aby przekuć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno znaleźć utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje lecz po to, aby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów a wiedza dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie ponad konkurencję, tedy działaj szybko.

Idź ponad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo zaś ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśli chcą rodzicielka makeover, jednakże wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, w trakcie kiedy oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, tymczasem zwlekają spośród powodu strachu, wskutek tego uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, jak niezmiernie się cieszy, ponieważ uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy aparycja tudzież żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie czy też w komputerze, które zostały zignorowane zaś są w tym momencie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je pobudzać jest dojść aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a potem poprosić ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie bądź tej procedurze http://www.seczkowski.pl, tak aby raz jeszcze rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno potem rzucać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, ewentualnie można szkolić pracowników, ażeby przenieść masa więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.