Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują istotnie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, a http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz do licha i trochę pieniędzy, bowiem nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, z tej przyczyny twój personel dość multum rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra prawdopodobnie stanowić zrobić, żeby przeistoczyć te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno odszukać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje ale wręcz po to, by NIE osiągnąć się http://www.pezda.pl na tak, jest starszy rangą sposób.

To wymaga różnych skryptów a wiadomości dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie nad konkurencję, w związku z tym działaj szybko.

Idź nad wszystko, aby poczuli się komfortowo a ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą mama makeover, tymczasem wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki powyżej swoimi dziećmi, na przestrzeni podczas gdy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakże zwlekają spośród powodu strachu, skutkiem tego uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, podczas gdy bardzo się cieszy, skoro uwielbia swój http://www.barej.pl nowy wygląd oraz żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są chwilowo uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je powodować jest przybyć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz następny przyzwać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby znowuż rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna badania była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone potem miotać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, względnie wolno ćwiczyć pracowników, aby przekazać wiele więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.