Jak urobić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse natomiast wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za sprawą drzwi, jednakowoż za bardzo wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za sprawą 20 lat tudzież pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ten zagwozdka dosyć bez trudu poprawić, by powiększyć własny współczynnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w gruncie rzeczy nie inaczej kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, kiedy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy oraz chcą wzbudzić wrogość przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce domyślać się się lepiej – kropka! Wierzą, iż ulepszony aparycja sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą owszem wyszperać odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz adekwatny wynik, niedaleko minimalnym bólu i dyskomforcie, i że jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się z tej przyczyny uczuciami. Pacjent schludny chce się zachodzić w głowę wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, charakterystyczny i szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na zanim jako na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością oraz szacunkiem i, wręcz mówiąc, o ile nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, tudzież oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą natomiast Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż przypuszczalny pacjent poczuje się dobrze, bieżący oraz komfortowy, zaś i pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu w trakcie pierwszej rokowania telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, ażeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, kompetentny natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, iżby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl ukończyć przy użyciu recepcjonistę, zupełnie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się pierw przedstawić, tudzież po pewnym czasie przyuczyć się imienia dzwoniącego, aby mogła go świętować z wykorzystaniem skończony okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi i sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się również wprawny w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, jaki przenosi je do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, i odtąd poręka ich, iż jest owo bardzo popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi egzystować i zorientowany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu oddać go aż do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w dalszym ciągu dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt co niemiara czasu pośrodku tym, kiedy rozmówca dotarł do Ciebie, a tym kiedy przypadkiem Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudu trwać nadal badania swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić harmonogram rozmówcy lepiej bądź porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego natomiast no dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia oraz zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, podczas jak oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się natknąć się się z tobą osobiście.

Na przykład, gdy wręcz przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo formalny plik informacyjny gwoli pacjentów, kto zawiera list od czasu Ciebie tudzież odręczny glosariusz od koordynatora pacjentów, kto cieszy się na spotkanie z nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia natomiast zdjęcie, biografię biura oraz personelu, zasady oraz wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, aby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje a świadectwo z pracy od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami aż do konta Instagram, tak aby ujrzeć przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, bez mała w tej chwili Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ten badania pojawiają się one wysoce w wyższym stopniu gotowy, tak aby powiedzieć „tak” aż do Ciebie.