Jak zdobyć poklask potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki może istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał zaś trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, natomiast nadto wielu z nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat oraz pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów szkopuł wcale bez trudu poprawić, tak aby podnieść swój wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co nie inaczej w samej rzeczy kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy i chcą wzbudzić wrogość obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce strzelać się lepiej – kropka! Wierzą, iż wyższy wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą tylko odkryć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz właściwy wynik, przy minimalnym bólu i dyskomforcie, natomiast iż jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w następstwie tego uczuciami. Pacjent zadbany chce się dociekać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny tudzież szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na zanim jako na osobie tudzież iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością natomiast szacunkiem i, prosto z mostu mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie a Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, zaś oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że możliwy chory poczuje się dobrze, aktualny i komfortowy, oraz i zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w toku pierwszej negocjacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, fachowy oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, iżby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie może http://www.suchcicki.pl przejść przy użyciu recepcjonistę, przenigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najprzód przedstawić, natomiast od tego czasu przyuczyć się imienia dzwoniącego, by mogła go fetować za pomocą pełny trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi tudzież sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi być plus otrzaskany w zadawaniu konkretnych pytań natomiast uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, zaś w następnej kolejności poręka ich, iż jest to niesłychanie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi egzystować i zorientowany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu darować go aż do nich.

Na przykład, dysponować recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt masa czasu pomiędzy tym, kiedy rozmówca dotarł do Ciebie, zaś tym jak prawdopodobnie Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą swobodnie trwać nadal strategia swoich konkurentów, którzy mogą umieścić agenda rozmówcy lepiej czy też porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego oraz no tak dalej.

Wypełnij ten okres opóźnienia oraz utrzymywać się w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, podczas jak oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo formalny plik informacyjny gwoli pacjentów, kto zawiera list od momentu Ciebie tudzież odręczny glosariusz od chwili koordynatora pacjentów, który cieszy się na zebranie z nimi. Dołącz konkretne informacje na sprawa procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy tudzież zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady zaś wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje oraz świadectwo z pracy od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, tak aby zobaczyć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi zwietrzyć się tak, prawie że obecnie Cię poznał i pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten modus pojawiają się one znacznie bardziej gotowy, żeby zakomunikować „tak” aż do Ciebie.