Niedobór pracowników przypuszczalnie egzystować doskonałą wiadomością dla gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie istnieć doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, ale wręcz może, firmy obudzą się tudzież dostrzegą znaczący udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy a niszczą pozytyw firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę pozytyw tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu zanim bankructwem, jakkolwiek to nie powstrzymało ich chciwych prezesów poprzednio zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedostatek pracowników, zaś firmy starają się zatrudnić każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw tudzież jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy stopień skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, tudzież płeć piękna powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników nieunikniony blisko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptownie wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem nieprzyjazny opodatkowaniu zysków za sprawą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od chwili zysków. To było w już sam raz. W międzyczasie moja partnerka a ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, a kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, opodal że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy tudzież dotyczyć ich dobrze, oraz nie kiedy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników kiedy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni natomiast inni badacze znaleźli mocny unia między zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy oraz ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: modus pokazują, że niektóre firmy przełamują wzór zaś traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to nic bardziej błędnego niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły kwartał w charakterze nagrodę, tym samym wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki za późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem przeciwny opodatkowaniu biznesu za pośrednictwem rząd. Jednak popieram ustawa Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty dzięki Izbę a jest rozpatrywany za sprawą Senat, nawet jeśliby prawdopodobnie mieć ale wręcz delikatny waga na wykup akcji. Firmy nie powinny wyjawiać miliardów na okup akcji, symultanicznie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni i usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu za pomocą piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo również nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od momentu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proch objawienie w 2019 roku oraz zdecydował, iż maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy oraz prędko je porzucił tudzież wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii dalej odchodzili od momentu tych frazesów.