Praktyki od dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest owo publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiego powodu niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, natomiast jest pewien rozdział, kto jest rzeczywiście apropos naszej branży, iż chciałem się przedtem spośród wami podzielić a nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jakkolwiek oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji nagminnie wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, atoli są istotnie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za sprawą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania natomiast przebijania się, kto wymaga wysiłku, by się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; niemniej jednak kiedy już się rozkręci, nabiera rozpędu a trafia w punkt przełomowy, jaki staje się nie do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa według innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się nie wziąć pod uwagę proces budowania i już przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, mimo to krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, jako że nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, z tej przyczyny próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby utrzymywać się natychmiastowe rezultaty zaś z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, tudzież w tej chwili są w pętli zagłady oraz zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne staż gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, czy też katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przez miesiąc ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, ergo skaczą z tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale przenigdy nie pozostają dosyć długo, aby trwać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, jaki byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, o ile umieścić plan w miejscu, żeby je pielęgnować, w związku z tym dokładnie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi praktyka odnosząca sukcesy, by wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki natomiast dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które bezustannie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani natomiast najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują ufność z tym pacjentem zanim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od momentu pierwszego telefonu, jaki wykonują, tak aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się oraz użyczać na własnych platformach społecznych, tym samym inni potencjalni pacjenci odkrywają cię oraz przejść za sprawą swoje procesy, a oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się a akcji na społecznych z tej przyczyny więcej pacjentów dokonać owo samo natomiast w rzeczy samej później oraz ściśle mówiąc dalej.

Więc aktualnie masz przebieg i schemat, jaki buduje rozpęd, wobec tego masz nieporuszony rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To wcale nie było ważniejsze aniżeli teraz, iżby Twoja doświadczenie działa gdy prawidłowo naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie przetrwać burze konkurencji tudzież COVID zaś byle co innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś posłużyć się z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat natomiast mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy i kłopotów.