Praktyki odkąd dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, wszak jest niejaki rozdział, jaki jest w samej rzeczy apropos naszej branży, iż chciałem się nim z wami podzielić tudzież nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, natomiast oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji cyklicznie wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, jednakże są właściwie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre tudzież wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania a przebijania się, jaki wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, jak ciężkie kołowrót zamachowe; niemniej kiedy natychmiast się rozkręci, nabiera rozpędu zaś trafia w punkt przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania oraz przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa według innego schematu… pęk zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się pominąć przebieg budowania a w tym momencie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, niemniej jednak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, w następstwie tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, iżby być w użyciu natychmiastowe rezultaty oraz z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, zaś w tym momencie są w pętli zagłady zaś zmierzają aż do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne praktyki gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest to firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś dzięki łysek lub dwa, nie podoba się wyniki, przeto skaczą spośród tego do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale nigdy nie pozostają wystarczająco długo, ażeby utrzymywać się jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, jaki byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeśli pomieścić plan w miejscu, by je pielęgnować, wobec tego dosłownie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, aby stać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji i utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie i NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które non stop się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani tudzież najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; odtąd określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą i budują ufność z tym pacjentem przedtem spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od czasu pierwszego telefonu, który wykonują, by umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji i dalszych działań. Dają pacjentowi eksperyment WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, żeby powrócić, recenzja, odnoszą się oraz udostępniać na własnych platformach społecznych, skutkiem tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię zaś przejść za pomocą swoje procesy, zaś oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych tym samym więcej pacjentów zrobić to samo oraz w gruncie rzeczy w przyszłości zaś w rzeczy samej dalej.

Więc aktualnie masz proces oraz schemat, który buduje rozpęd, stąd masz bezwzględny ruczaj pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To nigdy nie było ważniejsze niż teraz, by Twoja doświadczenie działa jak przyzwoicie naoliwiona maszyna, która może dochować się burze konkurencji i COVID i lada co innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od 20 lat oraz mogę zaoszczędzić Ci ogrom czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.