Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę kiedy opłacalny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, tudzież nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To aktualnie nie jest tylko praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz natychmiast na swoje pomocnik całej odpowiedzialności za wytwarzanie przychodów. Możesz wciąć wolne tudzież dalej posiadać błogostan ducha wiedząc, że Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, tak aby przejąć jest przerobić swój pracownicy w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od chwili silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest tylko menedżerami, oraz istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy dostać pewne rzeczy, w toku kiedy przywództwo kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na to samo „zarządzasz” swoim zespołem, to masz wprost przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz władza i wizję, wówczas Twój całość staje się odpowiedni z TWOIM celem.

Będą ubóstwiać wykonywać pracę w celu Ciebie a zyskiwać gwoli Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, dokąd zmierzasz a chcą egzystować tego częścią, ponieważ owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, aby przeobrazić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami natomiast pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa a porządnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów a dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, ażeby ich plan pracował w celu nich i przynosił nieugięty rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej aniżeli szczęśliwi, że mogą odwzajemnić się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, tak dalece ta jedna tryb jest szpica gwoli Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, pomimo tego niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy chory wraca raz jeszcze i jeszcze raz oraz odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest to długoterminowy przyspieszenie staż poprzez relacje, oraz nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak żeby płeć słaba wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większość chirurgów, Twój kapitalny algorytm biznesowy byłby:

Prawie absolutnie prowadzony przy użyciu Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie dwakroć większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący wielkość zaś konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia i / czy też która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy gros chirurgów, twoja obecna świat wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają ździebko życia nie zważając na swoją praktyką, albowiem czują się wyjąwszy kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów bądź pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, skoro nie wiedzą, podczas gdy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, aby ich rutyna pracowała dla nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … można ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce detalicznie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, żeby dokonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na zaawansowanie praktyki.